• info@erkanegitim.com.tr

Okullarımız

Özel Erkan Anaokulu

Ağaç yaşken eğilirmiş. Biz de Özel Erkan Anaokulu’nda çocuklarımıza küçük yaştan eğitim vermeye başlıyoruz. Onların bilişsel, zihinsel ve fiziksel gelişimlerine katkı sağlayacak etkinliklerle yaşayarak, anlayarak, keşfederek öğrenmelerini sağlıyoruz. Hayal güçlerini diledikleri gibi kullanabilecekleri derslerimizde, grup çalışmalarıyla onlara yardımlaşmanın, paylaşmanın önemini anlatıyoruz.

Özel Erkan İlkokulu

Özel Erkan İlkokulu’nda öncelikle minik öğrencilerimize okulu sevdiriyoruz. Okuma-yazma öğrenmenin heyecanını onlarla yaşıyor, matematiği oyun oynayarak, şarkılarla öğretiyoruz. İyi insan olmanın önemini, eşitliği, adaleti doğru bir şekilde anlamalarına yardımcı oluyor, hayata attıkları bu ilk adımlarda onların elinden tutuyoruz. Yani bugünden geleceklerini çizen öğrencilerimize, hayallerindeki kadar mutlu olabilsinler diye rengârenk kalemler veriyoruz.

Özel Erkan Ortaokulu

Özel Erkan Ortaokulu’nda öğrenciler gelecekleri konusunda bilinçli, ailesine, çevresine karşı duyarlı, Atatürk ilke ve inkılâplarına bağlı, adalet duygusu yüksek bireyler olarak yetişirler. Aldıkları yabancı dil eğitimleriyle yeni kültürlere daha açıktırlar. Sanatsal faaliyetler sayesinde daha sosyal olup aynı zamanda akademik başarısı yüksek bir öğrenim hayatına sahip olurlar.

Özel Erkan Anadolu Lisesi

Özel Erkan Anadolu Lisesi’nde gerek deneyimlerimiz, gerek ise güçlü öğretmen kadromuzla 4 yıl boyunca öğrencilerimizi ilmik ilmik işliyor, onları iyi bir geleceğe hazırlıyoruz. Güçlü bir lise eğitiminin üniversite sınavlarına hazırlanırken ne kadar önem arz ettiğini biliyoruz. Bu yüzden bugünün dersini yarına bırakmadan, gelişerek, emin adımlarla ilerleyen öğrenciler yetiştiriyoruz.

Özel Erkan Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Sağlığın ne kadar önemli bir sektör olduğunu düşünecek olursak, bu alanda çalışan insanların işlerinde uzman kişiler olması da son derece önemlidir. Bu yüzden Özel Erkan Anadolu Sağlık Meslek Lisesi’nde laboratuarlarımızla, ders araç gereçlerimizle bilgileri kitap yapraklarında bırakmıyor, teoriyi pratiğe dönüştürerek öğrencilerimize şimdiden deneyim kazandırıyor, işini seven, bilgi birikimi geniş, ahlak ve etik kurallar çerçevesinde hareket eden, bireyler yetiştirmeye çalışıyoruz.

Özel Erkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ( Adana )

Giderek zorlaşan dünya şartlarında gençlerimizin önünü açmak, onlara meslek kazandırmak için Özel Erkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni açtık. Burada temel lise eğitiminin yanında verdiğimiz meslek eğitimleriyle, öğrencilerimizi çalışma hayatına hazırlıyoruz. Teoriyi pratikle harmanlayıp, genç yaşta kendi ayakları üzerinde durabilen öğrenciler yetiştiriyoruz.

Özel Erkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ( Urfa )

Özel Erkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Adana’da başlattığımız projemizi Şanlıurfa’ya da taşıdık. Hem daha gelişmiş bir toplumun hem de kendi sorumluluğunun bilincinde olan bireylerin hayalini kurduk. Gençlere meslek kazandırmak, onları iş hayatına hazırlamak için yaptığımız bu çalışmaları, 27 yıllık Erkan kalitesiyle destekledik. İş deneyimi kazanacakları, bolca pratik yapabilecekleri okulumuz, öğrenciler için gelecekteki kariyerlerine şimdiden yön veren iyi bir fırsat.

Özel Erkan Temel Lisesi

Lise eğitiminin iyi bir üniversitenin kapılarını açan anahtar olduğu herkesçe bilinen bir gerçek artık. Bu yüzden Özel Erkan Temel Lisesi’nde son derece planlı ve profesyonelce çalışıyoruz. Öğrencilerimizi lise mezuniyetine değil, iyi bir üniversiteye hazırlıyoruz. Karmaşık eğitim sistemini kendi yöntemlerimizle çözüyor, doğru yollar kullanıldığında en zor görünen derslerin bile aslında çok kolay olduğunu gösteriyoruz.

Yaz Okulu

Yaz tatilini farklı etkinliklerle geçirmek isteyen öğrencilerimiz için açtığımız yaz okulunda yüzmeden, dramaya, jimnastikten, zeka oyunlarına birçok kurs var. Öğrencilerimiz burada hem yeni şeyler öğreniyor hem de daha sosyal, daha girişken, daha disiplinli olmayı öğreniyorlar. Kişisel olduğu kadar zihinsel ve fiziksel gelişimlerine de katkı sağlayacak olan bu faaliyetler sayesinde yaz tatilinin sıcaklarıyla eğlenerek başa çıkıyorlar.