• info@erkanegitim.com.tr

Kurslarımız

KPSS Kursu

Meslek hayatına açılan bir kapı, KPSS. Bizler Erkan KPSS Kursu’nda, bu kapıyı açacak olan anahtara ulaşabileceğiniz yolları gösteriyoruz. Hazırladığımız eğitim planıyla bu yol haritasını çıkartıp, uzman eğitim kadromuzla bu yol üzerindeki engelleri aşmanızı sağlıyoruz.

 

DGS Kursu

Erkan Eğitim Kurumları DGS Kursu’nda; Meslek Yüksek Okulları ve Açıköğretim Ön Lisans Programları mezunlarının, örgün öğretim lisans programlarına dikey geçiş yapabilmeleri için destek oluyoruz. Hazırladığımız çalışma programları ile sistemli ilerliyor, yılların verdiği deneyim ile nokta atışı yapıyor, öğrencilerimizi akademik hayatlarında daha yukarılara taşıyoruz.

 

YDS Kursu

Yabancı dil seviyesini belirlemek amaçlı yapılan YDS’ ye hazırlanırken, öğrenciler genellikle konu kalabalığı içerisinde kayboluyorlar. Bu yüzden her şeyden önce bir ders planı oluşturup, öğrencilerimizle birlikte adım adım ilerliyoruz.

Ales Kursu

Yükseköğretim kurumlarının lisansüstü programlarına öğrenci seçebilmek için kullandıkları sınavdır ALES. Erkan Eğitim Kurumları’ da bu sınava hazırlanan, öğrenmeyi seven, hep daha fazlasını isteyen öğrencilere, sınav maratonlarında ALES Kursu ile destek olur.

Autocad Kursu

Erkan Eğitim Kurumları Autocad Kursu’nda; teknik çizim kurallarının bilgisayar ortamına AutoCad programı vasıtasıyla aktarılması öğretilir. Son teknolojik donanımlarla, alanında uzman hocalar eşliğinde işlenen dersler, meslek hayatınızda sizi bir adım daha öne taşır.

Avcılık Kursu

Türkiye’de kara avcılığı yapabilmek için, 4915 sayılı kanunda belirtilen şartların yerine getirilmesi zorunludur. Erkan Avcılık Kursu bu konuda size eğitim vermekle kalmayıp, sizi en doğru şekilde yönlendirir.

Bilgisayar Kursu

Bilişim çağındayız ve bilgisayar kullanmayı bilmenin önemi artık herkesçe bilinmekte. Bu yüzden Erkan Eğitim Kurumları’ da bilgisayar kullanmayı hiç bilmeyen birine dâhil bilgisayar kullanmayı öğretmeyi amaçlayarak açtığı bilgisayar kursunda, bireyleri Microsoft Office programı ile günlük ofis ve belge işlerini bilgisayar yardımıyla yapabilecekleri seviyeye getiriyor.

Hasta Kabul İşlemleri  Kursu

Kişiye meslek kazandırma ve mesleğinde daha iyi hale getirme amaçlı olan Hasta Kabul İşlemleri Kursu; tıbbi ve idari döküman hazırlamak, istatistiki bilgiler çıkarmak gibi belge işlemlerinin yanında, hastayı muayeneye hazırlamak gibi söz ve davranışa yönelik eğitimlerde verir.

İlk Yardım Kursu

Erkan Eğitim Kurumları İlk Yardım Kursu; afet, kaza… durumlarında yaralıya ilk nasıl müdahale edilmesi gerektiği, olay yerinin nasıl güvenli hale getirileceği gibi ilk yardım dersleri verir. Kurs sonunda ‘ilk yardım eğitimi sertifikası’ almaya hak kazanmış olan bireyler, ilk yardım görevlisi olarak çeşitli yerlerde çalışabilirler.

Özel Direksiyon Kursu

PROFESYONEL SÜRÜŞ DENEYİMİNİ ÖZEL DİREKSİYON DERSİ İLE EVİNİZİN KAPISINDAN BAŞLAMAYA NE DERSİNİZ?

• Son model Audi, Mercedes, Toyota C-HR, BMW model araçlarla
• Bay-bayan usta öğretici eşliğinde
• Şehiriçi akan trafikte
• Tamamen kişiye özel programlarla
Özel Direksiyon dersleri

Özel Güvenlik Kursu

Şehrin merkezinde –Gazipaşa Bulvarı’nda- silahlı veya silahsız eğitim veren Erkan Özel Güvenlik Kursu; ortaöğretim ve lise mezunu, meslek sahibi olmak isteyen herkes için, hafta içi ve hafta sonu gruplarıyla hizmet veriyor.

SRC Kursu

SRC, Uluslararası ve şehirlerarası yolcu ve yük taşımacılığı yapan kamyon, kamyonet, otobüs ve minibüs gibi ticari araç kullanan şoförlerin alması zorunlu olan Mesleki Yeterlilik Belgesi’dir. Erkan Eğitim Kurumları, SRC belgesinin alınma aşamalarının tamamında bireylere yardımcı olup, onları en doğru şekilde yönlendirir.

Sürücü Kursu

Erkan Sürücü Kursu; köklü geçmişinin vermiş olduğu deneyimleri, profesyonel hocaları ve son model araçları ile bir fark oluşturur. Öğrencilerini önce yazılı sınava daha sonra da direksiyon sınavına hazırlar. Sürücü belgesi alamaya hak kazanan bireylerin daha sonraki işlemleri içinde en doğru yönlendirmeleri yaparak, onların belge yığını içinde kaybolmasını engeller.

Yabancı Dil Kursu

Dünyada saygın bir lisans merkezi olma amacıyla başladığımız Yabancı Dil Kursumuzda; İngilizce, Almanca… gibi dil programlarını ve sertifikalarını veriyoruz. Teknolojik sınıflarımızda, deneyimli öğretmenlerimiz eşliğinde verdiğimiz dersler ile öğrencilerimize iyi bir kariyerin yanında farklı dünyaların kapılarını açmakta istiyoruz.

YGS – LYS Dershanesi

Sürekli değişen eğitim sisteminde öğrencilerimizi gereksiz bilgi karmaşasından kurtararak, onlar için en doğru eğitim planını çıkartıyoruz. Bu zorlu süreçte öğrencilerimizin sadece akademik başarılarını değil, psikolojik durumlarını, motivasyonlarını da takip ediyoruz.